logo

CO NASZE STUDIO MOŻE
DLA CIEBIE ZROBIĆ

SOUND AND ME powstało w 2015 r. aby realizować projekty muzyczne Warsztatowej Akademii Musicalowej. To studio z „duszą”, które oferuje swoim klientom nowoczesną technologię pozwalającą zarejestrować ślady z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. W SOUND AND ME możesz skorzystać z porad lub warsztatów prowadzonych przez profesjonalnego trenera wokalnego, który nauczy Cię jak w pełni wykorzystać swoje możliwości. Muzyka i dźwięk jest naszą pasją, dlatego każdą sesję wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i traktujemy jak wspólne, unikalne dzieło. W miłej i kreatywnej muzycznie atmosferze realizujemy nagrania wokalne oraz lektorskie. SOUND AND ME zaprasza do współpracy zarówno profesjonalistów jak i amatorów chcących spróbować swoich sił lub sprawić oryginalny prezent bliskiej osobie.

STUDIO NAGRAŃ

Studio Sound and Me dysponuje profesjonalnie zaadaptowanym akustycznie pomieszczeniem nagraniowym o kubaturze 30m2 oraz reżyserką. Nagrania realizowane są w oparciu o oprogramowanie Cubase Pro 8.5 i przetwornik RME FireFace UC. Korzystamy z najwyższej klasy mikrofonów Telefunken oraz preampów Rupert Neve. System odsłuchowy zapewniają doskonałe monitory firmy APS.

Zakres naszych działań obejmuje:
- nagrania lektorskie, wokalne, chóralne i instrumentalne
- postprodukcja, miks i mastering
- kompleksowa produkcja i aranżacja utworów muzycznych
- tworzenie muzyki do prezentacji, filmów, gier, reklam


WYTWÓRNIA PŁYTOWA

Więcej informacji wkrótce...

WYŚPIEWAJ MARZENIA

Jeśli zawsze marzyłeś o własnej płycie lub w Twojej dłoni od dziecka znajdowały się przedmioty imitujące mikrofon, to znaczy, że SOUND AND ME jest właściwy miejscem dla Ciebie!
Spełnij swoje marzenia! Nagraj swoją własną płytę!

U nas możesz nagrać dowolną ilość utworów, które mogą zostać poddane miksingowi oraz masteringowi. Nagraniu płyty może towarzyszyć nagranié wideo, które zmontujemy w niepowtażalny wideoklip oraz sesja zdjęciowa, którą wykorzystamy do zaprojektowania okładki do Twojej płyty. Na życzenie przygotujemy także podkład muzyczny do utworu.

Sesja nagraniowa to doskonały prezent dla każdego kto czerpie radość ze śpiewania. Płyta z nagraniem to niezapomniana pamiątka dla każdego obdarowanego.

Zadzwoń już dzis! Umów siebie lub kogoś kogo chcesz mile zaskoczyć na sesję nagraniową!


PRZYJĘCIE URODZINOWE

Zapraszamy jubilata i jego wszystkich gości do magicznej krainy dźwięku, gdzie animatorzy wraz z pomocnymi nutkami zaczarują ich świat w cudownej zabawie. Wszyscy goście będą mogli wejść do serca muzyki, gdzie przeżyją niesamowitą przygodę nagrywając wspólnie wybraną przez siebie piosenkę, uczestnicząc w sesji zdjęciowej oraz nagrywając teledysk z całego wydarzenia.Gwarantujemy oryginalne i niezapomniane wspomnienia!

NASZ ZESPÓŁ

Paweł Podgórski

Producent

+48 535 330 333

Manager

Jacek Winkiel

Producent muzyczny, kompozytor, realizator nagrań

Artur
Kos

Fotograf